اعتراض پسندیده به متمم بودجه شهرداری

اعتراض پسندیده به متمم بودجه شهرداری

admin ۰

اعتراض پسندیده به متمم بودجه شهرداری

مسعود پسندیده، رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری شورای اسلامی شهر در جلسه بررسی متمم بودجه 98 شهرداری در اعتراض به توهین معاون شهردار به جایگاه شورای اسلامی شهر اقدام به اتش زدن متمم بودجه شهرداری کرد که با پادرمیانی آرمین، نایب رئیس شورای اسلامی شهر  از این کار منصرف شد.

وی همچنین افزود: این اقدام به دلیل عدم انطباق متمم بودجه با اصل بودجه پیشنهادی انجام شد. متاسفانه شهرداری در حوزه های مختلف متناسب با رویکرد شورا و اهداف و برنامه های مصوب شورای اسلامی شهر حرکت نمی کند و چیزی که امروز در  متمم بودجه دیده می شود جزء فریب دادن افکار عمومی و نمایندگان مردم در شورای اسلامی شهر نیست.

پسندیده بهسازی معابر کوی گلستان، اجرای تقویم فرهنگی، خرید نردبان هیدورلیک، اجرای تقاطع ابریشم، پیاده راه قصبه، پارک گردشگری دهراز، باغ بازار و ... را از جمله موارد مهمی عنوان کرد که در بودجه گنجانده شده اما شهرداری هیچ اقدامی در این راستا انجام نداده است. این درحالی است که یک میلیارد و 500 میلیون تومان هزینه تالار رستوارن باغ ایرانی نموده است که بر خلاف بودجه مصوب 98بوده است.

وی  گفت: معاون شهردار به جای پاسخگویی به عملکرد ضعیف شهرداری در اجرای بودجه، اقدام به توهین به جایگاه شورای اسلامی شهر که یک نهاد برخواسته از بطن مردم است، نمود که این توهین غیر قابل تحمل است و از شهردار محترم درخواست می شود ضمن تذکر به وی، در این خصوص توضیحات لازم را به شورای اسلامی شهر ارائه نماید.