شورا را به جایگاه اصلی اش باز می گردانیم

شورا را به جایگاه اصلی اش باز می گردانیم

با تعامل با همه دستگاه های اجرایی و مدیران نظارت دقیق و قوی را انجام خواهیم داد...

admin ۰

رئیس شورای اسلامی شهر سبزوار گفت: تلاش می کنیم با انجام خواسته های مردم و افزایش اعتماد شورا را به جایگاه اصلی اش باز گردانیم.

امین الله مظلوم که در جلسه رسمی شورای اسلامی شهر  سخن می گفت اظهار کرد: در انتخابات خرداد ماه ١۴٠٠ دشمنان نظام پس از شکست در طرح تحریم انتخابات به دنبال کاهش حضور مردم در پای صندوق رای بودند تا پیام مردم از نظام بریده اند را مخابره کنند که ملت بصیر ایران نقشه های شوم شان را نقش بر آب کردند و نشان دادند اگر به مشکلات و کاستی ها معترض هستیم پای آرمان های نظام ایستاده ایم و از خون شهدا نخواهیم گذشت.

وی با اشاره به انتخابات ششمین دوره شورای اسلامی شهر سبزوار تصریح کرد: شهروندان عزیز سبزوار با انتخاب هایشان حاشیه سازان را کنار گذاشته و خواستار همدلی صداقت شفافیت و حل مشکلات شدند.

رئیس شورای شهر تاکید کرد: مردم دیگر هیچ بهانه ای برای سهل انگاری  کم کاری و اشتباه مسئولین را نمی پذیرند بنابراین تلاش می کنیم با انجام خواسته های مردم و افزایش اعتماد شورا را به جایگاه اصلی اش باز گردانیم.

مظلوم با اشاره به اینکه نمایندگان مردم در پارلمان محلی شورای شهر هستند نه فقط شورای شهرداری اضافه کرد: با تعامل با همه دستگاه های اجرایی و مدیران نظارت دقیق و قوی را انجام خواهیم داد و از دخالت در امور اجرایی پرهیز خواهیم کرد و در این راه جز منافع مردم هیچ خط قرمزی نداریم.

وی با بیان اینکه در تصمیم سازی ها از نظرات صاحب نظران و نخبگان و کارشناسان بهره خواهیم برد ادامه داد: مصوبات شورا برآیند نظر همه 9 نفر است و توصیه هیچ فرد و مقامی را نخواهیم پذیرفت.

رئیس شورای اسلامی شهر سبزوار همچنین از تلاش اعضای پنجمین دوره شورا و شهردار هم تقدیر و برای این عزیزان آرزوی سلامتی و موفقیت کرد.