دشمن به دنبال جنگ داخلی در ایران است

رئیس شورای شهر سبزوار:

دشمن به دنبال جنگ داخلی در ایران است

دشمنان قسم خورده ملت ایران این بار در فتنه جدید برنامه دارند با استفاده از قدرت رسانه ای و فضای مجازی با قلب واقعیت و وارونه جلوه دادن حقایق و با کمک گرفتن از مشکلات اقتصادی و معیشتی که باز هم بخش زیادی از آن حاصل ظلم و تحریم ظالمانه آنها است کشور را دچار جنگ داخلی کنند.

admin ۰

رئیس و سخنگوی شورای اسلامی شهر سبزوار در نشست خبری با اصحاب رسانه شهادت هموطنان عزیزمان در حادثه تروریستی حرم مطهر حضرت احمد بن موسی (ع) همچنین شهدای امنیت که در روزهای اخیر جانشان را فدای ایران اسلامی کردندتسلیت گفت.

امین اله مظلوم با اشاره به اتفاقات اخیر کشور اظهار داشت: کم کم با روشن شدن اهداف واقعی دشمنان، صف معترضین از اغتشاشگران جدا خواهد شد. دشمنان قسم خورده ملت ایران این بار در فتنه جدید برنامه دارند با استفاده از قدرت رسانه ای و فضای مجازی با قلب واقعیت و وارونه جلوه دادن حقایق و با کمک گرفتن از مشکلات اقتصادی و معیشتی که باز هم بخش زیادی از آن حاصل ظلم و تحریم ظالمانه آنها است کشور را دچار جنگ داخلی کنند.

وی گفت: دشمن عناصر تعلیم دیده شان را میدان فرستادند و تمام تلاش خود را بکار گرفتند تا نیروهای امنیتی را وادار به خشونت کنند و پروژه سوریه و لیبی را در ایران اجرا و جنگ داخلی به پا کنند اما نیروهای امنیتی شهید می دهند تا کشته اتفاق نیفتد و دشمن به نقشه شوم خود که جنگ داخلی است نرسد. 

مظلوم ابراز امیدواری کرد ان شاءالله با روشنگری و گذشت زمان و آشکار شدن افکار پلید دشمن برای ملت ایران، خواهیم دید که تعداد اندک اغتشاشگران و آشوبگران راهی بجایی نخواهند برد.